Доставка та оплата товарів O bagЗдійснити покупку в інтернет-магазині obag.ua можна з будь-якої точки України. Доступні кілька варіантів отримання замовлення:


ПАКУВАННЯ


Тепер отримувати і дарувати O bag стало ще зручніше і приємніше! Ми випустили нові стильні екокоробки з крафт-картону і вже відправляємо замовлення саме в них.

Наші коробки представлені в чотирьох розмірах:

  • • 42 см х 34 см х 13 см
  • • 36 см х 30 см х 12 см
  • • З4,5 см х 25 см х 7 см
  • • 25 см х 20,8 см х 8,3 см


Всі вони розроблені під різні формати корпусів. Всередині кожної є QR-код з інструкцією по догляду за виробом і особисте послання від керівниці бренду O bag в Україні.

Тепер ви можете звернутися до Ксенії з приводу побажань і зворотнього зв'язку!
ВІДПРАВКА ПІДПРИЄМСТВОМ «НОВА ПОШТА»


Доставка по Україні здійснюється компанією «Нова Пошта» та займає 1-3 дні. На час і вартість доставки впливають віддаленість населеного пункту від Києва і частково може впливати завантаженість складу.

Оплата замовлень, що доставляються в регіони, можлива двома способами: банківською картою за допомогою платіжної системи Wayforpay, а також при отриманні товару у відділенні «Нова Пошта» - послуга «Платіж із післяплатою».

Оплата за адресну доставку, а також оплата вартості післяплати, в разі доставки кур'єром компанії «Нова Пошта», здійснюється за безготівковим розрахунком.

За умови оформлення замовлення на товари, які знаходяться в магазинах і вимагають переміщення, доставка замовлення може зайняти від 2 до 6 днів.

Вартість доставки залежить від ваги посилки, згідно з тарифами перевізника.

ВАЖЛИВО! Всі витрати щодо доставки товару і грошових коштів назад оплачує замовник. Більш детальну інформацію про умови доставки перевізника «Нова Пошта» Ви можете знайти на офіційному сайті компанії.ВІДПРАВКА ПІДПРИЄМСТВОМ «УКРПОШТА»

Доставка по Україні здійснюється компанією «Нова Пошта» та займає 2-5 дні. На час і вартість доставки впливають віддаленість населеного пункту від Києва і частково може впливати завантаженість складу.
Оплата замовлень, що доставляються в регіони, можлива двома способами: банківською картою за допомогою платіжної системи Wayforpay, а також при отриманні товару у відділенні «Укрпошта» - послуга «Платіж із післяплатою».
За умови оформлення замовлення на товари, які знаходяться в магазинах і вимагають переміщення, доставка замовлення може зайняти від 4 до 7 днів.
Вартість доставки залежить від ваги посилки, згідно з тарифами перевізника.

ВАЖЛИВО! Всі витрати щодо доставки товару і грошових коштів назад оплачує замовник. Більш детальну інформацію про умови доставки перевізника «Укрпошта» Ви можете знайти на офіційному сайті компанії.
ОПЛАТА ТОВАРА


Оплатити замовлення в інтернет-магазині O bag можна двома способами:

1. Безготівковий розрахунок


• оплата без комісії через платіжну систему Wayforpay картами Visa або MasterCard (послуга можлива при оформленні замовлення через Кошик). Також, Ви можете попросити виставити рахунок на оплату товару у консультанта інтернет-магазину при підтвердженні замовлення.


ВАЖЛИВО! Переконайтеся, що Ваша платіжна карта відкрита для платежів в Інтернеті. Будь-які дані, що необхідно ввести на сторінці оплати, є конфіденційними та не потрапляють в магазин або третім особам.


2. Платіж із післяплатою


• Послуга «Платіж із післяплатою» передбачає оплату комісії в розмірі 2% від суми замовлення за зворотне переміщення грошових коштів по платіжній системі FORPOST («Нова Пошта») або 1% від суми замовлення за зворотне переміщення грошових коштів («Укрпошта»).За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном:


+38 (044) 333 43 42

Підпишіться на нашу розсилку

Завжди будьте в курсі останніх новин бренду

Підписатися

Новини

Дізнайтеся всі наші новини

Дізнайтеся всі наші новини