Дослідження та інновації компаній O bag.


O bag постійно інвестує кошти в дослідження, щоб запропонувати клієнтам нові якісні продукти. 

Інноваційний, надлегкий матеріал XL Extralight® є одним із «фірмових інгредієнтів», використання якого призвело до успіху та визнання O bag. Ретельно відібрана сировина надходить від перевірених постачальників. Виробництво повністю зосереджено в Італії: Finproject S.p.A. в Мачерате для XL Extralight®, Silter у Венеції для силікону, LEM Srl у Варезі для виробництва сонцезахисних окулярів у Гриламіді. 

XL EXTRALIGHT®


Корпус O bag виконаний з матеріалу XL Extralight®. Це спінений каучук, розроблений італійською компанією Finproject SpA, що підтримує ініціативу «Responsible Care». Компанія вкладає велику кількість ресурсів у хімічну галузь, котра поважає політику безпеки, здоров'я та екологічну стабільність, а також активно впроваджує схему «Cluster Spring», направлену на створення синергії та оптимізації розвитку всього сектора зеленої хімії. 

XL Extralight® - це надлегкий, гнучкий, яскравий, універсальний та тактильно приємний матеріал. Завдяки своїй структурі із закритими порами, він запобігає поглинанню та розмноженню бактерій, стійкий до впливу води, ультрафіолетових променів, хлору та солі. Зберігаючи при цьому колір виробу. 

При зберіганні XL Extralight® на безпечній відстані від високих температур та джерел тепла, він зможе зберігати свою форму впродовж не одного року. 

Матеріал не містить важких металів, фталатів, хрому, кадмію та інших небезпечних речовин. 

Продукти XL Extralight® виробляються на підприємствах, що функціонують на джерелах енергії, які відновлюються. Це обмежує викиди CO2 для виробництва енергії. Промислові відходи виводяться і використовуються повторно для створення нових виробів, що скорочує використання викопних видів палива. З матеріалу XL Extralight® виготовляють усі корпуси для O bag, O Shoes та O slippers. 

Гіпоаллергенний харчовий силікон


Ремінці для годинників O clock і браслети O bracelet, виготовлені з гіпоалергенного харчового силікону - синтетичного матеріалу на основі кремнію (природний елемент міститься в піску) та кисню. Це високоякісний матеріал, придатний для використання в харчовій промисловості, абсолютно нетоксичний, без запаху та смаку, еластичний, стійкий до зносу та високої температури. 


Гриламід TR90


Grilamid TR90 - це спеціальний технополімер. Він є гіпоалергенним, біологічно сумісним і абсолютно безпечним при контакті зі шкірою протягом тривалого часу. Гриламід на 20% легший за звичайні матеріали та надстійкий до удару та розтягу, що робить вироби довговічними. Завдяки своїй гнучкості та ефекту пам’яті, він не деформується навіть при зниженні високих температур. Гриламід виробляється в Італії та на 100% готовий для вторинного використання. Дужки, оправи та лінзи всіх сонцезахисних окулярів O sun виготовлені з Grilamid TR90. 


FSC папір


Шоппери O bag виробляють з паперу, сертифікованому FSC (Forest Stewardship Council), що гарантує використання целюлози з лісів, що знаходяться під відповідальним управлінням. Використовуючи знак FSC®, компанія O bag продовжує дотримуватись все більш екологічних рішень. 

Мета O bag - стати ще більш стабільним брендом, використовувати екологічні матеріали з мінімальним впливом на навколишнє середовище, розробляти продукти, що поєднують якість та сучасну естетику.Підпишіться на нашу розсилку

Завжди будьте в курсі останніх новин бренду

Підписатися

Новини

Дізнайтеся всі наші новини

Дізнайтеся всі наші новини