Гарантія на товари O bag

Інтернет-магазин Obag.ua є ексклюзивним представником бренду O bag на території України. Ми робимо все можливе, щоб наші покупці були задоволені не тільки продукцією популярного італійського бренду, але і якістю нашого сервісу.


ГАРАНТІЯ НА ВСІ ГРУПИ ТОВАРІВ ПОШИРЮЄТЬСЯ, ЯКЩО:


1. Є виробничий брак.

2. Є недоліки (несправності виробу), що виникли з вини виробника.

3. Клієнт надає оригінал товарного чека або документа, який його замінює, правильно заповненого гарантійного талона та дефектного виробу.

4. У магазині є ідентичний товар, який зможе замінити несправний. Якщо ж ідентичний товар відсутній, Вам буде запропонований альтернативний варіант.


ГАРАНТІЯ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ, ЯКЩО:


1. На товарі присутні пошкодження (зовнішні або внутрішні), що були викликані будь-яким механічним впливом; застосуванням зовнішньої сили до частин виробу.

2. Присутні пошкодження, що були викликані в результаті попадання в / на вироби барвників, їдких хімічних речовин і / або розчинників.

3. Товар постраждав від впливу високих температур і / або тривалого перебування під яскравим світлом (вигорання кольорів).

4. Товар був використаний не за призначенням і йому було завдано ряд пошкоджень, які не мають відношення до гарантійного обслуговування.

5. Товар отримав ряд пошкоджень в процесі носіння, що не мають відношення до гарантійного обслуговування. ⠀


ГАРАНТІЙНИЙ РЕМОНТ НЕ ПРОВОДИТЬСЯ У НАСТУПНИХ ВИПАДКАХ:


1. Порушення правил користування виробом або його використання не за призначенням.

2. Самостійна спроба ремонту виробу.

3. Відсутні документи, що підтверджують факт покупки, і гарантійний талон.

4. Товар отримав ряд пошкоджень, які відносяться до природного, фізичного зносу виробів протягом часу.

5. Увага! При купівлі товару / прийманні на пошті, клієнт зобов'язаний оглянути його на наявність дефектів (подряпини, вм'ятини, потертості, забруднення, пов'язані з зовнішніми видами впливу на товар).


ДОДАТКОВІ ГАРАНТІЇ НА ГРУПИ ТОВАРІВ O BAG


ЦИФЕРБЛАТИ


1. На всі циферблати, що були придбані в магазинах O bag в Україні, на сайті obag.ua або в будь-якому партнерському магазині, поширюється гарантія виробника 12 місяців з дня покупки, не включаючи день покупки.

2. У разі, якщо циферблат несправний, або в його роботі виявлений дефект, Ви маєте право на безкоштовну заміну дефектної частини або циферблата повністю.

3. Гарантія не поширюється, якщо захисне зовнішнє скло (пластикова пластина) циферблату розбита і / або випала, на товарі присутні тріщини, відколи, подряпини, зміни поверхні, деформація матеріалів і деталей.

4. Гарантія не поширюється, якщо порушені правила взаємодії годинника з водою. Вологостійкість 3 АТМ полягає в тому, що циферблат витримує взаємодію з бризками та дощем, за умови відсутності тиску на механізм. Вологостійкість зберігається тільки до тих пір, поки на вашому годиннику немає механічних ушкоджень або тріщин. У разі сильного удару по годиннику або отримання будь-якого роду ушкоджень, рекомендуємо уникати взаємодії годинника з водою.

5. Гарантія не поширюється, якщо є ушкодження утворилися через проникнення сторонніх предметів, речовин або комах всередину циферблата.


РЕМІНЦІ ДО ГОДИННИКІВ


1. Гарантія на ремінці (браслети годинників) становить 90 днів з моменту покупки, не включаючи день покупки.

2. Через особливості матеріалів, з яких виготовляється товар (етиленвінілацетат і силікон) і особливостей виробництва, по краю деяких ремінців при найближчому розгляді можуть бути деякі нерівності. Колір, вказаний на сайті, може відрізнятися від фактичного. У цих випадках, гарантійне обслуговування на ремінці не поширюється.

3. Ремінці, що мають сліди механічного пошкодження (надрізи, надриви, проколи, тріщини etc.) під гарантію не підпадають. Виняток становлять ремінці, які порвалися чітко по шву спайки в області зап'ястка.


ЕЛЕМЕНТИ ЖИВЛЕННЯ ДО ГОДИННИКІВ


1. Гарантія на елементи живлення (батарейки) становить 90 днів з моменту покупки, не включаючи день покупки.

2. Батарейки на годиннику, що мають сліди вскриття, під гарантію не підпадають.


КОРПУСИ ТА ФЛІПИ XL EXTRALIGHT


1. На всі корпуси та фліпи XL Extralight, придбані в магазинах O bag в Україні, на сайті www.obag.ua або в будь-якому партнерському магазині, поширюється гарантія 12 місяців з дня покупки, включаючи день покупки.

2. Гарантія не поширюється, якщо:

1) корпус або фліп XL Extralight був деформований через температурні зміни (залишили в машині / багажнику на спеці);  

2) корпус або фліп XL Extralight був деформований через перевантаження; 

3) в процесі носіння світлий корпус / світлий фліп зафарбувався через темний одяг;

4) в процесі носіння на корпусі або фліпі утвориліся подряпини, викликані контактом із гострими предметами (ключами, ножицями, пластиковими картками). Це допустимі дефекти лиття корпусів / фліпів XL Extralight. Рекомендуємо дбайливо ставитись до цього матеріалу!


РУЧКИ, ПІДКЛАДКИ ТА АКСЕСУАРИ


1. На всі ручки, підкладки та Аксессуари, придбані в магазинах O bag в Україні, на сайті www.obag.ua або в будь-якому партнерському магазині, поширюється гарантія 90 днів із дня покупки, не включаючи день покупки.

2. Гарантія на ручки, підкладки та Аксессуари не поширюється, в разі появи на товарах затяжок, дірок, несправностей механізмів.

Підпишіться на нашу розсилку

Завжди будьте в курсі останніх новин бренду

Підписатися

Новини

Дізнайтеся всі наші новини

Дізнайтеся всі наші новини